Навчальний процес

Навчально-виховна діяльність КЗ "СЗШ № 23 м. Дніпродзержинська"

Структура школи:

• початкова школа ― 7 класів;
  • основна школа ― 8 класів;
  • старша школа ― 2 класи;
  • всього ― 17 класів.

Структура шкільного колективу КЗ "СЗШ № 23 м. Дніпродзержинська" на 2014– 2015 н. р.

Головна  мета школи:

Задоволення потреби суспільства у формуванні компетентної особистості випускника, готового до самореалізації в різних сферах життєдіяльності в сучасних умовах на основі:

• забезпечення і зміцнення здоров’я учасників навчального процесу;
  • формування системи моральних якостей особистості учнів, що ґрунтується на загальнолюдських моральних та національних цінностях;
  • створення умов для отримання середньої освіти на рівні державних стандартів, що надає можливість отримання вищої освіти за обраним профілем навчання;
  • здійснення науково – практичної підготовки талановитої молоді і зберігання на цій основі інтелектуального, творчого, культурного потенціалу держави;
  • розвиток здібностей, обдарованості, творчого мислення, потреби і вміння самовдосконалюватися;
  • реалізація індивідуальних творчих потреб, забезпечення умов для оволодіння практичними уміннями і навичками наукової, дослідно – експериментальної роботи.

Пріоритетні напрямки впровадження інформаційно-комунікаційних технологій

• забезпечення розвитку методології освіти школи, що склалася,  за рахунок використовування переваг комп'ютерних технологій;
  • впровадження  інформаційних технологій в освітню і управлінську діяльність;
  • навчання  педагогічних і керівних кадрів інформаційним  технологіям;
  • підвищення  рівня загальноосвітньої і професійної підготовки вчителів;
  • формування  в  учасників  освітнього процесу навичок  використовування інформаційно-комунікаційних технологій для вирішення творчих освітніх програм;
  • створення банка програмно-педагогічних засобів для використання комп'ютерної  техніки в навчальному процесі;
  • створення  умов для персонального доступу до комп'ютера  учням  і співробітникам школи.

Створюємо освітню систему шляхом впровадження інформаційних, здоров’язберігаючих, інтерактивних педагогічних технологій та моніторингових досліджень.

Застосовуємо інформаційно-комунікаційні технології, інтегруємо їх у зміст навчальних предметів і спецкурсів, застосовуємо в навчальному процесі проектні методики для розвитку життєвих компетенцій учнів та підготовки їх до життя в умовах інформаційного суспільства.

Працюємо над підвищенням рівня творчого потенціалу педагогів, їх інноваційного мислення та інформаційної культури.